[ Бібліографічне посилання:
Гриценко В.И., Манако А.Ф. Педагогическое проектирование электронных учебников и дистанционных курсов, поставляемых через Интернет. Учебное пособие. – К.: Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій і систем НАН та МОН України, ТОВ “Вітус”. 2002. – 123 с. ]

В навчальному посібнику структуровано наводяться відомості про дистанційну освіту на базі комп’ютерних телекомунікацій та педагогічне проектування електронних підручників та дистанційних курсів. Організація та розвиток системи дистанційної освіти передбачає  необхідність приняття цілого комплексу ретельно обміркованих рішень з метою отримання  результатів високої якості, організації не просто інформаційної, а спеціального інформаційного навчального середовища для широких верств населення, які бажають отримати ту чи іншу освіту, конкретний навчальний курс у будь-якому регіоні, незалежно від віку та соціального статусу людини.

Призначено для викладачів навчальних закладів різного рівня акредитації, студентів та організаторів дистанційного навчання.

 htm   doc   pdf