topL topR
logo  

 
Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій та систем НАН України та МОН України
Centre

Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій і систем НАН України та МОН України (Міжнародний Центр) - науково-навчальна організація, підпорядкована Національній академії наук України та Міністерству освіти і науки України, створена у 1997 році при сприянні Уряду України, ЮНЕСКО, Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України.

Міжнародний Центр є установою, в роботі якої органічно поєднуються науково-дослідна, навчальна та міжнародна діяльність в галузі інформатики, інформаційних та телекомунікаційних технологій. В Міжнародному Центрі сформовано унікальний колектив провідних вчених, фахівців та висококваліфікованих викладачів, які  створюють і впроваджують нові інформаційні технології, що базуються на інтелектуальних комп’ютерно-телекомунікаційних середовищах.

Центральне місце в програмах робіт Міжнародного Центру займають проблеми штучного інтелекту, нові інформаційні та комунікаційні технології і системи, проблеми інформатизації, створення інформаційного суспільства в Україні та його взаємодії зі світовим інформаційним простором. Міжнародний Центр успішно вирішує одну з ключових проблем інформатики - створення нового покоління високих  наукомістких інформаційних технологій - інтелектуальних інформаційних технологій, що здатні відтворювати елементи інтелекту людини. За основними науковими напрямками  результати Міжнародного Центру визнані в країні і за кордоном.

Очолює Міжнародний Центр член-кореспондент Національної Академії наук України, професор Володимир Ілліч Гриценко.

Новини, преса
Виставки, конференції
Нагорода SANOFI 2018 (при посольстві Франції в Україні) молодим науковцям за дослідження в медицині! На конкурс, що очолював Президент академії медичних наук України Цимбалюк В.І., було подано 70 робіт, серед яких була робота, виконана в Міжнародному Центрі. Робота «Мобільна інформаційна система підтримки прийняття рішень в діабетології з впровадженням хмарних технологій» Тетяни Обелець зайняла 2 місце. (травень, 2019 р.)
arrow Детальніше...
 
Виставка-презентація наукових досягнень установ НАН України в рамках ХІІІ Всеукраїнського Фестивалю науки (16 травня 2019 р., м. Київ, вул. К. Малевича, 11, приміщення Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України).
arrow Детальніше...
Міжнародний Центр оголошує конкурс на заміщення вакантних посад.
arrow Детальніше...

Золотий запас України
arrow Детальніше...
Міжнародна спеціалізована виставка ”MEDICAEXPO” в рамках Х Ювілейного Міжнародного медичного форуму ”Інновації в медицині – здоров’я нації” (17-19 квітня 2019 р., Міжнародний виставковий центр, м. Київ, Броварський пр-т, 15) .
arrow Детальніше...
Міжнародний Центр оголошує прийом до аспірантури та докторантури на 2019-2020 навчальний рік.
arrow Детальніше...

Ювілейна виставка наукових і науково-технічних досягнень вчених НАН України (6 грудня 2018 р., Київ. Виставковий Центр. Просп. Академіка Глушкова, 1. Павільйон № 23 "Наука".).
Інновації

Події

У 2013 році відзначалося 100-річчя з дня народження Олексія Григоровича Івахненка, засновника наукової школи індуктивного моделювання, автора широко відомого Методу групового урахування аргументів (МГУА), академіка НАН України
(30.03.1913 - 16.10.2007).
arrowДетальніше...

6 грудня 2013 року виповнилося 100 років з дня народженняМиколи Михайловича Амосова - видатного вченого в галузі медицини і кібернетики, Героя Соціалістичної Праці, лауреата Ленінської та державних премій академіка НАН України та НАМН України
(06.12.1913 - 12.12.2002).
arrowДетальніше...

Copyright © 2009 Адреса: пр. Академіка Глушкова, 40, м. Київ, 03680 МСП, Україна;
Тел.: (+38044) 526-2549 Факс: (+38044) 526-1570
КАРТА САЙТУ КОНТАКТИ АРХІВ
topL topR